PIĘKNY UŚMIECH

Piękny uśmiech, czyli co zrobić, żeby mieć doskonałe zęby

Piękny uśmiech tworzą wspaniale zadbane zęby. Do tego celu prowadzi kilka dróg. Przede wszystkim trzeba profesjonalnie  oczyścić zęby z kamienia i osadu nazębnego. Przejść szkolenie dotyczące sposobów dbania o higienę jamy ustnej. Najszybciej efekt białych zębów otrzymamy dzięki metodzie bezbolesnego wybielania BEYOND.

Wybielanie zębów - metoda BEYOND

Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów. Wybielanie zębów metodą BEYOND™ odbywa się w gabinecie stomatologicznym pod pełną kontrolą lekarza, który został przeszkolony w kwestii wybielana tą metodą. Przed przystąpieniem do zabiegu stomatolog ocenia stan szkliwa oraz zabezpiecza wszelkie ubytki zębów. Cały zabieg trwa ok. 60 minut i polega na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego BEYOND™ oraz naświetleniu go specjalną lampą – akceleratorem BEYOND™.

Po jednej wizycie pacjent może cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Krótki czas przeprowadzania zabiegu w porównaniu z np. wybielaniem nakładkowym stanowi też istotny czynnik, dzięki któremu wielu pacjentów decyduje się właśnie na wybielanie zębów metodą BEYOND™.

Korony pełnoceramiczne

Korony pełnoceramiczne są najbardziej estetycznym typem odbudowy korony zęba. Korona taka wygląda i zachowuje się jak jej prawdziwy naturalny odpowiednik. Efekt ten uzyskuje się dzięki temu, że porcelana napalona warstwowo jest na czapce o określonej przezierności. Czapka to rusztowanie korony „pełnoceramicznej” np. na cyrkonie, który ma biały kolor. Istnieje kilka typów koron pełnoceramicznych: korony procera, korony inceram i korony cyrkonowe. Uzupełnienia te różnią się techniką wykonania. Zawsze charakteryzuje je doskonała estetyka.