NZOZ Visiodental

SureSmile

SureSmile czyli cyfrowa ortodoncja

Uśmiech o którym zawsze marzyłeś.

Skuteczne leczenie przezroczystymi nakładkami zaprojektowane tak, żeby dopasować się do Twojego sposobu życia.

3 kroki do Twojego uśmiechu

1.

Rozpocznij od pierwszej wizyty na, której wykonane zostaną cyfrowe skany Twoich zębów i rozpocznie się proces tworzenia planu leczenia.

2.

Odbierz spersonalizowane przezroczyste nakładki. Zostały one zaprojektowane tak, aby we współpracy z nami zmienić Twój uśmiech.

3.

Zaczynasz przygodę ze zmianą swojego uśmiechu. Twoje przezroczyste nakładki które są wygodne, niewidoczne i proste w użyciu zaczną zmieniać Twój uśmiech.

Dla pacjentów, którzy chcą cieszyć się pięknym uśmiechem powstały nakładki ortodontyczne SureSmile. Mogą one stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych, których noszenie uznawane jest za nieprzyjemne i kłopotliwe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe stało się stworzenie nowej wersji aparatu, który może być nie tylko niewidoczny, ale także komfortowy w użytkowaniu. Takie właśnie są nakładki od SureSmile ? przeczytaj i dowiedz się więcej, dlaczego mogą być dobrym rozwiązaniem także dla Ciebie!

Czym różnią się nakładki SureSmile od innych nakładek?

W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych są prawie całkowicie niewidoczne ? do ich stworzenia wykorzystano bowiem przezroczyste tworzywo sztuczne. Nie posiadają zatem metalowych drutów i zamków, wpływając jednocześnie na komfort użytkowania ? możesz je łatwo ściągnąć do jedzenia, picia oraz mycia zębów. Do stworzenia wizualizacji uzębienia, a następnie indywidualnie zaprojektowanych nakładek SureSmile wykorzystuje się cyfrowe skany w przeciwieństwie do metalowych aparatów ortodontycznych, które tworzone są na podstawie wycisków z masy. Co więcej, tworzone przez nas aparaty posiadają zmienne linie cięcia dla optymalnego komfortu i ruchu.

Jak działają nakładki SureSmile?

W pierwszej kolejności zostanie wykonany wycisk cyfrowy 3D, a także zdjęcia Twojej twarzy i zębów. Na ich podstawie zostaje opracowywany plan leczenia i zostanie zaprojektowany Twój przezroczysty aparat. W zestawie otrzymasz kilka nakładek SureSmile, które co jakiś czas (określony w indywidualnym planie leczenia) powinieneś zmieniać. Każda z nich zostanie opatrzona symbolem oznaczającym górną lub dolną szczękę, a także numer, zgodnie z którym będziesz zmieniać kolejne aparaty. W ten sposób krok po kroku możesz zobaczyć w lustrze piękny uśmiech, o którym zawsze marzyłeś.

Aby leczenie przeszło zgodnie z planem, pamiętaj, aby zawsze stosować się do wskazówek swojego lekarza. Ważne jest, aby nosić aparat od 20 do 22 godzin dziennie. Pamiętaj także, aby zdejmować go do jedzenia i picia, które może nie tylko zmienić jego odcień, ale także go odkształcić ? szczególnie w przypadku gorących napojów lub potraw.

Aby móc cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem niezwykle ważne jest także przestrzeganie kilku zasad podczas codziennej pielęgnacji. Niewłaściwe dbanie o nakładki SureSmile może bowiem doprowadzić do gromadzenia się bakterii ? pamiętaj zatem, aby nie szorować ich szczoteczką do zębów, unikać płynów do płukania ust oraz nie myć ich mydłem ani gorącą wodą ? wszystkie te czynniki mogą bowiem spowodować odbarwienie lub odkształcenie aparatu.

TWÓJ IDEALNY UŚMIECH JEST BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ

Pewność siebie
Perfekcyjny uśmiech z prostymi zębami
Dopasowane do Ciebie
Możesz je używać w nieskrępowany sposób przez długi czas
Nakładki to Oszczędność Czasu
Rzadsze i krótsze wizyty

Uśmiech o którym zawsze marzyłeś.

Skuteczne leczenie przezroczystymi nakładkami zaprojektowane tak, żeby dopasować się do Twojego sposobu życia.

Skontaktuj Się Z Nami

Godziny otwarcia

Pon-Wt 9.00-17.00

Śr-Pt 9.00-20.00

Gabinet

AL. NMP 32
42-202 Częstochowa